Nieuwe Soorten

25-11-2017 – Woestijntapuit – Oenanthe deserti  – Amsterdam – Airport Schiphol – Zeer Zeldzaam

Woestijntapuit - Oenanthe deserti

Woestijntapuit – Oenanthe deserti

20-11-2017 – Kokardezaagbek – Lophodytes cucullatus – Zwolle – Langenholte – Zeer Zeldzaam

Kokardezaagbek – Lophodytes cucullatus

Kokardezaagbek – Lophodytes cucullatus

10-11-2017 – Ruigpootbuizerd – Buteo lagopus –  Duiven – Rouvenen – Zeldzaam

Ruigpootbuizerd - Buteo lagopus

Ruigpootbuizerd – Buteo lagopus

29-09-2017 – Steppenkiekendief – Circus macrourus – Duiven – Rouvenen – Zeldzaam

Steppenkiekendief - Circus macrourus

Steppenkiekendief – Circus macrourus

18-08-2017 – Ophion ventricosus – Eerbeek

Ophion ventricosus

Ophion ventricosus

10-08-2017 – Kempense heidelibel – Sympetrum depressiusculum – Weerribben-Nederland – Zeer zeldzaam

Kempense heidelibel - Sympetrum depressiusculum

Kempense heidelibel – Sympetrum depressiusculum

09-08-2017 – Snoek – Esox lucius – Teuge – De Zanden

Snoek - Esox lucius

Snoek – Esox lucius

07-08-2017 – Klokjesgentiaan – Gentiana pneumonanthe – Winterswijk – Wooldse Veen – Zeldzaam

Klokjesgentiaan - Gentiana pneumonanthe

Klokjesgentiaan – Gentiana pneumonanthe

07-08-2017 – Witte snavelbies – Rhynchospora alba – Winterswijk – Wooldse Veen – Zeldzaam

Witte snavelbies - Rhynchospora alba

Witte snavelbies – Rhynchospora alba

29-07-2017 – Donkere ringpootroofvlieg – Machimus cowini (waarschijnlijk) – Brummen – Cortenoever – Brummelse Banddijk – Zeer Zeldzaam

Donkere ringpootroofvlieg - Machimus cowini

Donkere ringpootroofvlieg – Machimus cowini

29-07-2017 – Knikkende distel – Carduus nutans – Brummen – Cortenoever – Brummelse Banddijk

Knikkende distel - Carduus nutans

Knikkende distel – Carduus nutans

22-07-2017 – Helmkruidbladwesp – Tenthredo scrophulariae – Brummen – Empesche en Tondensche Heide

Helmkruidbladwesp - Tenthredo scrophulariae

Helmkruidbladwesp – Tenthredo scrophulariae

22-07-2017 – Grote Wolbij – Anthidium manicatum – Eerbeek

Grote Wolbij - Anthidium manicatum

Grote Wolbij – Anthidium manicatum

20-07-2017 – Eikenwespvlinder – Synanthedon vespiformis – Eerbeek – Zeldzaam

Eikenwespvlinder - Synanthedon vespiformis

Eikenwespvlinder – Synanthedon vespiformis

23-06-2017 – Rode ogentroost – Odontites vernus – Brummen – Cortenoever – Heyendal

Rode ogentroost - Odontites vernus

Rode ogentroost – Odontites vernus

10-07-2017 – Hazelaaruil – Colocasia coryli – Eerbeek

Hazelaaruil - Colocasia coryli

Hazelaaruil – Colocasia coryli

19-06-2017 – Beekoeverlibel – Orthetrum coerulescens – Brummen – De Kievit – Zeldzaam

Beekoeverlibel - Orthetrum coerulescens

Beekoeverlibel – Orthetrum coerulescens

19-06-2017 – Donkere marmeruil – Deltote pygarga – Brummen – De Kievit

Donkere marmeruil - Deltote pygarga

Donkere marmeruil – Deltote pygarga

19-06-2017 – Kleine mosboorder – Batia lunaris  – Brummen – De Kievit

Kleine mosboorder - Batia lunaris

Kleine mosboorder – Batia lunaris

17-06-2017 – Grote Karekiet – Acrocephalus arundinaceus – Overbetuwe A325, Kampse straat eo – Zeldzaam in deze omgeving

Grote Karekiet - Acrocephalus arundinaceus

Grote Karekiet – Acrocephalus arundinaceus

17-06-2017 – Kleine moeraswapenvlieg – Oplodontha viridula – Overbetuwe A325, Kampse straat eo

Kleine moeraswapenvlieg - Oplodontha viridula

Kleine moeraswapenvlieg – Oplodontha viridula

17-06-2017 – Loxocera aristata –  Bergerden – Kassengebied

Loxocera aristata

Loxocera aristata

17-06-2017 – Vliegende Speld – Baccha elongata – Eerbeek

Vliegende Speld - Baccha elongata

Vliegende Speld – Baccha elongata

11-06-2017 – Steltkluut – Himantopus himantopus  – Overbetuwe – A325, Kampse straat eo – Zeldzaam /Zeer zeldzaam in deze omgeving

Steltkluut - Himantopus himantopus

Steltkluut – Himantopus himantopus

11-06-2017 – Loofboombladroller – Gypsonoma dealbana – Eerbeek

Loofboombladroller - Gypsonoma dealbana

Loofboombladroller – Gypsonoma dealbana

10-06-2017 – Sint-jansvlinder – Zygaena filipendulae – Overbetuwe – A325, Kampse straat eo

Sint-jansvlinder - Zygaena filipendulae

Sint-jansvlinder – Zygaena filipendulae

08-06-2017 – Pamphilius varius – Brummen – Empesche en Tondensche Heide

Pamphilius varius

Pamphilius varius

08-06-2017 – Groene appelschaduwwants – Lygocoris pabulinus – Brummen – Empesche en Tondensche Heide

Groene appelschaduwwants - Lygocoris pabulinus

Groene appelschaduwwants – Lygocoris pabulinus

08-06-2017 – Psallus spec. – Brummen – Empesche en Tondensche Heide

Psallus spec.

Psallus spec.

08-06-2017 – Vroege glazenmaker – Aeshna isoceles – Brummen – Empesche en Tondensche Heide

Vroege glazenmaker - Aeshna isoceles

Vroege glazenmaker – Aeshna isoceles

08-06-2017 – Erwtenbladroller – Cydia nigricana – Brummen – Empesche en Tondensche Heide

Erwtenbladroller - Cydia nigricana

Erwtenbladroller – Cydia nigricana

08-06-2017 – Glimmende kortschildkever – Philonthus splendens – Eerbeek – Eerbeekse Hooilanden

Glimmende kortschildkever - Philonthus splendens

Glimmende kortschildkever – Philonthus splendens

05-06-2017 – Trialeurodes vaporariorum – Eerbeek

Trialeurodes vaporariorum

Trialeurodes vaporariorum

02-06-2017 – Tuinwolfsmelk – Euphorbia peplus – Eerbeek

Tuinwolfsmelk - Euphorbia

Tuinwolfsmelk – Euphorbia

02-06-2017 – Geelpoot-smalboktor – Alosterna tabacicolor – Brummen – Empesche en Tondensche Heide – Zeldzaam

Geelpoot-smalboktor - Alosterna tabacicolor

Geelpoot-smalboktor – Alosterna tabacicolor

01-06-2017 – Bosknobbeldaas – Hybomitra bimaculata – Brummen – Het Zaaibroek

Bosknobbeldaas - Hybomitra bimaculata

Bosknobbeldaas – Hybomitra bimaculata

27-05-2017 – Bonte wikke s.l. – Vicia villosa – Brummen – De Kievit – Zeldzaam

Bonte wikke s.l. - Vicia villosa

Bonte wikke s.l. – Vicia villosa

27-05-2017- Ctenophora festiva – Brummen – De Kievit

Ctenophora festiva

Ctenophora festiva

27-05-2017 – Seioptera vibrans – Brummen – De Kievit

Seioptera vibrans

Seioptera vibrans

27-05-2017 – Ophion parvulus  – Brummen – De Kievit

Ophion parvulus

Ophion parvulus

27-05-2017 – Donkere Wespvlieg – Temnostoma bombylans  – Brummen – De Kievit

Donkere Wespvlieg - Temnostoma bombylans

Donkere Wespvlieg – Temnostoma bombylans

27-05-2017 – Echte Wespvlieg – emnostoma vespiforme – Brummen – De Kievit

Echte Wespvlieg - Temnostoma vespiforme

Echte Wespvlieg – Temnostoma vespiforme

27-05-2017 – Geel nagelkruid – Geum urbanum – Eerbeek

Geel nagelkruid - Geum urbanum

Geel nagelkruid – Geum urbanum

26-05-2017 – Hemyda vittata – Eerbeek

Hemyda vittata

Hemyda vittata

25-05-2017 – Kleine Populierenboktor – Saperda populnea – Brummen – Empesche en Tondensche Heide

Kleine Populierenboktor - Saperda populnea

Kleine Populierenboktor – Saperda populnea

25-05-2017 – Nematinae indet. – Eerbeek – Eerbeekse Hooilanden

Nematinae indet.

Nematinae indet.

23-05-2017 – Klein springzaad – Impatiens parviflora – Eerbeek

Klein springzaad - Impatiens parviflora

Klein springzaad – Impatiens parviflora

22-05-2017 – Epicampocera succincta – Eerbeek

Epicampocera succincta

Epicampocera succincta

21-05-2017 – Vale Gier – Gyps fulvus – Scherpenzeel – Gooswilligen e.o. Zeer Zeldzaam

Vale Gier – Gyps fulvus

Vale Gier – Gyps fulvus

21-05-2017 – Grote ratelaar – Rhinanthus angustifolius – Nijkerk – Polder Arkemheen – West

Grote ratelaar - Rhinanthus angustifolius

Grote ratelaar – Rhinanthus angustifolius

21-05-2017 – Witbol spec. – Holcus spec – Eerbeek

Witbol spec. - Holcus spec

Witbol spec. – Holcus spec

21-05-2017 – Periclista lineolata – Eerbeek

Periclista lineolata

Periclista lineolata

20-05-2017 – Aardappelgalwesp – Biorhiza pallida – Eerbeek

Aardappelgalwesp - Biorhiza pallida

Aardappelgalwesp – Biorhiza pallida

20-05-2017 – Ruige klaproos – Papaver argemone – Eerbeek

Ruige klaproos - Papaver argemone

Ruige klaproos – Papaver argemone

20-05-2017 – Vergeten wikke – Vicia sativa subsp. segetalis – Eerbeek

Vergeten wikke - Vicia sativa subsp. segetalis

Vergeten wikke – Vicia sativa subsp. segetalis

20-05-2017 – Gewone Bloesemboktor – Grammoptera ruficornis – Eerbeek

Gewone Bloesemboktor - Grammoptera ruficornis

Gewone Bloesemboktor – Grammoptera ruficornis

18-05-2017 – Gewone raket – Sisymbrium officinale – Eerbeek

Gewone raket - Sisymbrium officinale

Gewone raket – Sisymbrium officinale

17-05-2017 – Pamphilius pallipes – Eerbeek

Pamphilius pallipes

Pamphilius pallipes

16-05-2017 – Eikenbladrolkever – Attelabus nitens – Brummen – Empesche en Tondensche Heide

Eikenbladrolkever - Attelabus nitens

Eikenbladrolkever – Attelabus nitens

16-05-2017 – Rankende helmbloem – Ceratocapnos claviculata – Brummen – Empesche en Tondensche Heide

Rankende helmbloem - Ceratocapnos claviculata

Rankende helmbloem – Ceratocapnos claviculata

16-05-2017 – Vogelmuur – Stellaria media – Brummen – Empesche en Tondensche Heide

Vogelmuur - Stellaria media

Vogelmuur – Stellaria media

16-05-2017 – Gewone hoornbloem – Cerastium fontanum subsp. vulgare – Brummen – Empesche en Tondensche Heide

Gewone hoornbloem - Cerastium fontanum subsp. vulgare

Gewone hoornbloem – Cerastium fontanum subsp. vulgare

16-05-2017 – Grote beer – Arctia caja – Brummen – Empesche en Tondensche Heide

Grote beer - Arctia caja

Grote beer – Arctia caja

15-05-2017 – Sierui – Allium aflatunense – Eerbeek – Zeldzaam

Sierui - Allium aflatunense

Sierui – Allium aflatunense

15-05-2017 – Kleine klaver – Trifolium dubium – Eerbeek

Kleine klaver - Trifolium dubium

Kleine klaver – Trifolium dubium

15-05-2017 – Ichneumon xanthorius – Eerbeek

Ichneumon xanthorius

Ichneumon xanthorius

14-05-2017 – Veldereprijs – Veronica arvensis – Eerbeek

Veldereprijs - Veronica arvensis

Veldereprijs – Veronica arvensis

14-05-2017 – Veelkleurig vergeet-mij-nietje – Myosotis discolor – Eerbeek

Veelkleurig vergeet-mij-nietje - Myosotis discolor

Veelkleurig vergeet-mij-nietje – Myosotis discolor

13-05-2017 – Pauwoogpijlstaart – Smerinthus ocellata – Eerbeek

Pauwoogpijlstaart - Smerinthus ocellata

Pauwoogpijlstaart – Smerinthus ocellata

13-05-2017 – Eutomostethus ephippium – Eerbeek

Eutomostethus ephippium

Eutomostethus ephippium

12-05-2017 – Grote centaurie – Centaurea scabiosa – De Bijland – plas – Zeldzaam

Grote centaurie - Centaurea scabiosa

Grote centaurie – Centaurea scabiosa

12-05-2017 – Heksenmelk – Euphorbia esula – De Bijland – plas

Heksenmelk - Euphorbia esula

Heksenmelk – Euphorbia esula

12-05-2017 – Veldsalie – Salvia pratensis – De Bijland – plas – Zeldzaam

Veldsalie - Salvia pratensis

Veldsalie – Salvia pratensis

12-05-2017 – Kleine ratelaar – Rhinanthus minor – De Bijland – plas – Zeldzaam

Kleine ratelaar - Rhinanthus minor

Kleine ratelaar – Rhinanthus minor

11-05-2017 – Nemopoda nitidula – Eerbeek

Nemopoda nitidula

Nemopoda nitidula

11-05-2017 – Harpiphorus lepidus – Eerbeek

Harpiphorus lepidus

Harpiphorus lepidus

08-05-2017 – Bloedrode Kniptor – Ampedus sanguineus – Eerbeek

Bloedrode Kniptor - Ampedus sanguineus

Bloedrode Kniptor – Ampedus sanguineus

06-05-2017 – Rietzanger – Acrocephalus schoenobaenus – Bunschoten – Laakse Duiker

Rietzanger - Acrocephalus schoenobaenus

Rietzanger – Acrocephalus schoenobaenus

06-05-2017 – Veldsla – Valerianella locusta – Bunschoten – Laakse Duiker

Veldsla - Valerianella locusta

Veldsla – Valerianella locusta

06-05-2017 – Raapzaad – Brassica rapa – Bunschoten – Laakse Duiker

Raapzaad - Brassica rapa

Raapzaad – Brassica rapa

06-05-2017 – Tijmereprijs – Veronica serpyllifolia – Bunschoten – Laakse Duiker

Tijmereprijs - Veronica serpyllifolia

Tijmereprijs – Veronica serpyllifolia

06-05-2017 – Glad walstro – Galium mollugo – Bunschoten – Laakse Duiker

Glad walstro - Galium mollugo

Glad walstro – Galium mollugo

29-04-2017 – Akkerhoornbloem – Cerastium arvense – Brummen – Cortenoever – Krabbegat

Akkerhoornbloem - Cerastium arvense

Akkerhoornbloem – Cerastium arvense

29-04-2017 – Barbarakruid spec. – Barbarea spec. – Brummen – Cortenoever – Krabbegat

Barbarakruid spec. - Barbarea spec.

Barbarakruid spec. – Barbarea spec.

22-04-2017 – Moerasandijvie – Tephroseris palustris – Bunschoten – Laakse Duiker

Moerasandijvie - Tephroseris palustris

Moerasandijvie – Tephroseris palustris

15-04-2017 – Cipreswolfsmelk – Euphorbia cyparissias – Brummen – Cortenoever – Heyendal – Zeldzaam

Cipreswolfsmelk - Euphorbia cyparissias

Cipreswolfsmelk – Euphorbia cyparissias

15-04-2017 – Witte krodde – Thlaspi arvense – Brummen – Cortenoever – Heyendal

Witte krodde - Thlaspi arvense

Witte krodde – Thlaspi arvense

04-04-2017 – Amerikaans krentenboompje – Amelanchier lamarckii – Brummen – Empesche en Tondensche Heide

Amerikaans krentenboompje - Amelanchier lamarckii

Amerikaans krentenboompje – Amelanchier lamarckii

03-04-2017 – Koereiger – Bubulcus ibis – Rhenen – Blauwe Kamer – Gelderland Zeldzaam

Koereiger - Bubulcus ibis

Koereiger – Bubulcus ibis

02-04-2017 – Chinees klokje spec – Forsythia spec. – Eerbeek

Chinees klokje spec - Forsythia spec.

Chinees klokje spec – Forsythia spec.

01-04-2017 – Vroegeling – Erophila verna – Brummen – Cortenoever – Heyendal

Vroegeling - Erophila verna

Vroegeling – Erophila verna

30-03-2017 – Eenarig wollegras – Eriophorum vaginatum – Winterswijk – Wooldse Veen Zeldzaam

Eenarig wollegras - Eriophorum vaginatum

Eenarig wollegras – Eriophorum vaginatum

30-03-2017 – Waterveenmos – Sphagnum cuspidatum – Winterswijk – Wooldse Veen

Waterveenmos - Sphagnum cuspidatum

Waterveenmos – Sphagnum cuspidatum

11-03-2017 – Grote ereprijs – Veronica persica – Oostvaardersplassen – Grote Plas

Grote ereprijs - Veronica persica

Grote ereprijs – Veronica persica

05-03-2017 – Kleine Burgemeester – Larus glaucoides – Westervoort – Hondsbroekse Pleij Zeldzaam /Zeer zeldzaam in deze omgeving

Kleine Burgemeester - Larus glaucoides

Kleine Burgemeester – Larus glaucoides

29-01-2017 – Zutphen – Kleinste Canadese Gans – Branta hutchinsii minima – Uiterwaarden IJsselstraat Zeldzaam in deze omgeving

Kleinste Canadese Gans - Branta hutchinsii minima

Kleinste Canadese Gans – Branta hutchinsii minima

27-12-2016 – Dwerggans – Anser erythropus – Wageningen – Grebbedijk – Zeldzaam

Dwerggans - Anser erythropus

Dwerggans – Anser erythropus

09-12-2016 – Roodkeelduiker – Gavia stellata – Wilp – Yperenplas – Zeldzaam in deze omgeving

Roodkeelduiker - Gavia stellata

Roodkeelduiker – Gavia stellata

05-12-2016 – Kleine Zwaan – Cygnus bewickii – Elburg – Korte Waarden

Kleine Zwaan - Cygnus bewickii

Kleine Zwaan – Cygnus bewickii

19-11-2016 – Hop – Upupa epops – Ede – Kernhem West – Zeldzaam

Hop - Upupa epops

Hop – Upupa epops

14-11-2016 – Bonte Strandloper – Calidris alpina – Wilp – Yperenplas – Zeer Zeldzaam in deze omgeving

Bonte Strandloper - Calidris alpina

Bonte Strandloper – Calidris alpina

14-11-2016 – Waterpieper – Anthus spinoletta – Wilp – Yperenplas – Zeldzaam in deze omgeving

Waterpieper - Anthus spinoletta

Waterpieper – Anthus spinoletta

03-11-2016 – Kuifaalscholver – Phalacrocorax aristotelis – Lent – Veur-Lent – Zeldzaam

Kuifaalscholver - Phalacrocorax aristotelis

Kuifaalscholver – Phalacrocorax aristotelis

11-10-2016 – Zwarte Ibis – Plegadis falcinellus – Westervoort – Hondsbroekse Pleij – Zeldzaam

Zwarte Ibis - Plegadis falcinellus

Zwarte Ibis – Plegadis falcinellus

05-09-2016 – Stinkende Kortschild – Ocypus olens – Rheden

Stinkende Kortschild - Ocypus olens

Stinkende Kortschild – Ocypus olens

03-09-2016 – Bladpootrandwants – Leptoglossus occidentalis – Rheden

Bladpootrandwants - Leptoglossus occidentalis

Bladpootrandwants – Leptoglossus occidentalis

20-08-2016 – Sergeant-majoortje – Grapholita compositella – Swifterbant – Kamperhoek

Sergeant majoortje - Grapholita compositella

Sergeant majoortje – Grapholita compositella

14-08-2016 – Klaverspanner – Chiasmia clathrata – Batenburg – Liendense Waard

Klaverspanner - Chiasmia clathrata

Klaverspanner – Chiasmia clathrata

04-08-2016 – Berkenpedaalmot – Argyresthia goedartella – Eerbeek

Berkenpedaalmot - Argyresthia goedartella

Berkenpedaalmot – Argyresthia goedartella

28-07-2016 – Griel – Burhinus oedicnemus – Doorwerth – Doorwerthsche Waarden Zeer Zeldzaam

Griel - Burhinus oedicnemus

Griel – Burhinus oedicnemus

23-07-2016 – Wisent – Bison bonasus – Hoog Buurlo – Gerritsflesch e.o.

Wisent - Bison bonasus

Wisent – Bison bonasus

23-07-2016 – Heikikker – Rana arvalis – Hoog Buurlo – Gerritsflesch e.o.

Heikikker - Rana arvalis

Heikikker – Rana arvalis

21-07-2016 – Koraaljuffer – Ceriagrion tenellum – Loenen (Gld.) – Natuurtuin Harmanahof

Koraaljuffer - Ceriagrion tenellum

Koraaljuffer – Ceriagrion tenellum

21-07-2016 – Gasteruption erythrostomum – Loenen (Gld.) – Natuurtuin Harmanahof Zeldzaam

Gasteruption erythrostomum

Gasteruption erythrostomum

21-07-2016 – Zandhommel – Bombus veteranus – Loenen (Gld.) – Natuurtuin Harmanahof Zeldzaam

Zandhommel - Bombus veteranus

Zandhommel – Bombus veteranus

21-07-2016 – Steenanjer – Dianthus deltoides – Loenen (Gld.) – Natuurtuin Harmanahof Zeldzaam

Steenanjer - Dianthus deltoides

Steenanjer – Dianthus deltoides

21-07-2016 – Hypera arator – Loenen (Gld.) – Natuurtuin Harmanahof

Hypera arator

Hypera arator

21-07-2016 – Neocrepidodera ferruginea – Loenen (Gld.) – Natuurtuin Harmanahof

Neocrepidodera ferruginea

Neocrepidodera ferruginea

21-07-2016 – Waterdrieblad – Menyanthes trifoliata – Loenen (Gld.) – Natuurtuin Harmanahof

Waterdrieblad - Menyanthes trifoliata

Waterdrieblad – Menyanthes trifoliata

21-07-2016 – Coloradokever – Leptinotarsa decemlineata – Eerbeek

Coloradokever - Leptinotarsa decemlineata

Coloradokever – Leptinotarsa decemlineata

21-07-2016 – Arge spec. – Eerbeek

Arge spec.

Arge spec.

20-07-2016 – Zilvervisje – Lepisma saccharina – Eerbeek

Zilvervisje - Lepisma saccharina

Zilvervisje – Lepisma saccharina

14-07-2016 – Schavertje – Stenobothrus stigmaticus – Hoenderloo – Deelerwoud – Zuid Zeldzaam

Schavertje - Stenobothrus stigmaticus

Schavertje – Stenobothrus stigmaticus

14-07-2016 – Paarse morgenster – Tragopogon porrifolius – Hoenderloo – Deelerwoud – Zuid – Zeldzaam

Paarse morgenster - Tragopogon porrifolius

Paarse morgenster – Tragopogon porrifolius

14-07-2016 – Rhagio lineola – Hoenderloo – Deelerwoud – Zuid

Rhagio lineola

Rhagio lineola

14-07-2016 – Dictenidia bimaculata – Hoenderloo – Deelerwoud – Zuid

Dictenidia bimaculata

Dictenidia bimaculata

12-07-2016 – Oedemera luridavirescens – Eerbeek

Oedemera luridavirescens

Oedemera luridavirescens

11-07-2016 – Zwart speldenknopje – Pachygaster atra – Brummen – Cortenoever – Ganzenei

Zwart speldenknopje - Pachygaster atra

Zwart speldenknopje – Pachygaster atra

11-07-2016 – Gewone berenklauw – Heracleum sphondylium – Brummen – Cortenoever – Ganzenei

Gewone berenklauw - Heracleum sphondylium

Gewone berenklauw – Heracleum sphondylium

11-07-2016 – Avondkoekoeksbloem s.l. – Silene latifolia – Brummen – Cortenoever – Ganzenei

Avondkoekoeksbloem s.l. - Silene latifolia

Avondkoekoeksbloem s.l. – Silene latifolia

11-07-2016 – Meromyza spec – Brummen – Cortenoever – Ganzenei

Meromyza spec.

Meromyza spec.

09-07-2016 – Zwervende pantserjuffer – Lestes barbarus – Brummen – Empesche en Tondensche Heide Zeldzaam

Zwervende pantserjuffer - Lestes barbarus

Zwervende pantserjuffer – Lestes barbarus

09-07-2016 – Arge cyanocrocea – Brummen – Empesche en Tondensche Heide

Arge cyanocrocea

Arge cyanocrocea

09-07-2016 – Koningskaars – Verbascum thapsus – Brummen – Empesche en Tondensche Heide

Koningskaars - Verbascum thapsus

Koningskaars – Verbascum thapsus

08-07-2016 – Bruine Graswants – Notostira elongata – Eerbeek

Bruine Graswants - Notostira elongata

Bruine Graswants – Notostira elongata

08-07-2016 – Hazenpootje – Trifolium arvense – Eerbeek

Hazenpootje - Trifolium arvense

Hazenpootje – Trifolium arvense

07-07-2016 – Gouden Sprinkhaan – Chrysochraon dispar – Brummen – Empesche en Tondensche Heide Zeldzaam

Gouden Sprinkhaan - Chrysochraon dispar

Gouden Sprinkhaan – Chrysochraon dispar

07-07-2016 – Timoteegras – Phleum pratense subsp. pratense – Eerbeek

Timoteegras - Phleum pratense subsp. pratense

Timoteegras – Phleum pratense subsp. pratense

04-07-2016 – Bonte coronamot – Anania stachydalis – Eerbeek

Bonte coronamot - Anania stachydalis

Bonte coronamot – Anania stachydalis

04-07-2016 – Grasjager – Leptogaster cylindrica – Eerbeek

Grasjager - Leptogaster cylindrica

Grasjager – Leptogaster cylindrica

03-07-2016 – Gekroesde melkdistel – Sonchus asper – Brummen – Cortenoever – Brummelse Banddijk

Gekroesde melkdistel - Sonchus asper

Gekroesde melkdistel – Sonchus asper

03-07-2016 – Tweekleurige smalboktor – Stenurella melanura – Eerbeek

Tweekleurige smalboktor - Stenurella melanura

Tweekleurige smalboktor – Stenurella melanura

03-07-2016 – Kleine Roetbij – Panurgus calcaratus – Eerbeek

Kleine Roetbij - Panurgus calcaratus

Kleine Roetbij – Panurgus calcaratus

03-07-2016 – Smalband rozenboorvlieg – Rhagoletis alternata – Eerbeek

Smalband-rozenboorvlieg - Rhagoletis alternata

Smalband-rozenboorvlieg – Rhagoletis alternata

02-07-2016 – Bruine korenbout – Libellula fulva – Weerribben – Wetering Zeldzaam

Bruine korenbout - Libellula fulva

Bruine korenbout – Libellula fulva

02-07-2016 – Moeraslathyrus – Lathyrus palustris – De Wieden – De Auken Zeldzaam

Moeraslathyrus - Lathyrus palustris

Moeraslathyrus – Lathyrus palustris

02-07-2016 – Gewoon Veenmos – Sphagnum palustre – De Wieden – De Auken

Gewoon Veenmos - Sphagnum palustre

Gewoon Veenmos – Sphagnum palustre

01-07-2016 – Heggenrank – Bryonia dioica – Brummen – Cortenoever – Ganzenei

Heggenrank - Bryonia dioica

Heggenrank – Bryonia dioica

28-06-2016 – Kroontjeskruid – Euphorbia helioscopia – Amsterdam – Airport Schiphol – Polderbaan

Kroontjeskruid - Euphorbia helioscopia

Kroontjeskruid – Euphorbia helioscopia

28-06-2016 – Oranje Dooiermos – Xanthoria calcicola – Amsterdam – Airport Schiphol – Polderbaan

Oranje Dooiermos - Xanthoria calcicola

Oranje Dooiermos – Xanthoria calcicola

28-06-2016 – Aardappel – Solanum tuberosum – Amsterdam – Airport Schiphol – Polderbaan

Aardappel - Solanum tuberosum

Aardappel – Solanum tuberosum

28-06-2016 – Witte honingklaver – Melilotus albus – Amsterdam – Airport Schiphol – Polderbaan

Witte honingklaver - Melilotus albus

Witte honingklaver – Melilotus albus

27-06-2016 – Akkermelkdistel – Sonchus arvensis – Brummen – Cortenoever – Krabbegat

Akkermelkdistel - Sonchus arvensis

Akkermelkdistel – Sonchus arvensis

27-06-2016 – Kleefkruid – Galium aparine – Eerbeek

Kleefkruid - Galium aparine

Kleefkruid – Galium aparine

25-06-2016 – Liggend walstro – Galium saxatile – Hoenderloo – Deelerwoud – Zuid

Liggend walstro - Galium saxatile

Liggend walstro – Galium saxatile

24-06-2016 – Bolderik – Agrostemma githago – Brummen – Cortenoever – Heyendal Zeldzaam

Bolderik - Agrostemma githago

Bolderik – Agrostemma githago

24-06-2016 – Kromhals – Anchusa arvensis – Brummen – Cortenoever – Heyendal

Kromhals - Anchusa arvensis

Kromhals – Anchusa arvensis

24-06-2016 – Seringensteltmot – Gracillaria syringella – Eerbeek

Seringensteltmot - Gracillaria syringella

Seringensteltmot – Gracillaria syringella

21-06-2016 – Kleine zonnedauw – Drosera intermedia – Brummen – Empesche en Tondensche Heide

Kleine zonnedauw - Drosera intermedia

Kleine zonnedauw – Drosera intermedia

19-06-2016 – Mystacides azureus – Eerbeek

Mystacides azureus

Mystacides azureus

16-06-2016 – Melanotus punctolineatus – Eerbeek

Melanotus punctolineatus

Melanotus punctolineatus

16-06-2016 – Arion (Mesarion) fuscus – Eerbeek

Arion (Mesarion) fuscus

Arion (Mesarion) fuscus

14-06-2016 – Gevlekte rietorchis – Dactylorhiza praetermissa subsp. junialis – Laag Soeren – Soerensche Broek

Gevlekte rietorchis - Dactylorhiza praetermissa subsp. junialis

Gevlekte rietorchis – Dactylorhiza praetermissa subsp. junialis

11-06-2016 – Moederkruid – Tanacetum parthenium -‘s-Heerenberg – Hof van Bergh en Plantage

Moederkruid - Tanacetum parthenium

Moederkruid – Tanacetum parthenium

07-06-2016 – Slangenlook – Allium scorodoprasum – Eerbeek Zeldzaam

Slangenlook - Allium scorodoprasum

Slangenlook – Allium scorodoprasum

06-06-2016 – Rankende duivenkervel – Fumaria capreolata – Eerbeek Zeldzaam

Rankende duivenkervel - Fumaria capreolata

Rankende duivenkervel – Fumaria capreolata

04-06-2016 – Echte valeriaan – Valeriana officinalis – Brummen – Het Zaaibroek

Echte valeriaan - Valeriana officinalis

Echte valeriaan – Valeriana officinalis

02-06-2016 – Gewoon Haarmos – Polytrichum commune – Brummen – Empesche en Tondensche Heide

Gewoon Haarmos - Polytrichum commune

Gewoon Haarmos – Polytrichum commune

31-05-2016 – Hopklaver – Medicago lupulina – Wilp – Yperenplas

Hopklaver - Medicago lupulina,

Hopklaver – Medicago lupulina,

30-05-2016 – Gewoon Weidegitje – Cheilosia albitarsis – Eerbeek

Gewoon Weidegitje - Cheilosia albitarsis

Gewoon Weidegitje – Cheilosia albitarsis

29-05-2016 – Nachtkoekoeksbloem – Silene noctiflora – Brummen – Cortenoever – Ganzenei Zeldzaam

Nachtkoekoeksbloem - Silene noctiflora

Nachtkoekoeksbloem – Silene noctiflora

29-05-2016 – Graptus triguttatus – Brummen – Cortenoever – Ganzenei

Graptus triguttatus

Graptus triguttatus

29-05-2016 – Ichneumon sarcitorius – Brummen – Cortenoever – Ganzenei

Ichneumon sarcitorius

Ichneumon sarcitorius

29-05-2016 – Rhagio vitripennis – Brummen – Cortenoever – Ganzenei

Rhagio vitripennis

Rhagio vitripennis

28-05-2016 – Platydracus chalcocephalus – Hoenderloo – Deelerwoud – Zuid

Platydracus chalcocephalus

Platydracus chalcocephalus

26-05-2016 – Lissenboorder – Mononychus punctumalbum – Brummen – Empesche en Tondensche Heide

Lissenboorder - Mononychus punctumalbum

Lissenboorder – Mononychus punctumalbum

21-05-2016 – Rode Rotslijster – Monticola saxatilis – Zelhem – Petersdijk e.o. Zeer Zeldzaam

Rode Rotslijster - Monticola saxatilis

Rode Rotslijster – Monticola saxatilis

20-05-2016 – Periclista pilosa – Eerbeek

Periclista pilosa

Periclista pilosa

19-05-2016 – Platystoma seminationis – Brummen – Cortenoever – Ganzenei

Platystoma seminationis

Platystoma seminationis

19-05-2016 – Tenthredopsis litterata – Brummen – Cortenoever – Ganzenei

Tenthredopsis litterata

Tenthredopsis litterata

19-05-2016 – Philonthus cognatus – Brummen – Cortenoever – Ganzenei

Philonthus cognatus

Philonthus cognatus

13-05-2016 – Noordse witsnuitlibel – Leucorrhinia rubicunda – Brummen – Empesche en Tondensche Heide –  Zeldzaam in deze omgeving

Noordse witsnuitlibel - Leucorrhinia rubicunda

Noordse witsnuitlibel – Leucorrhinia rubicunda

13-05-2016 – Bremschildwants – Piezodorus lituratus – Brummen – Empesche en Tondensche Heide

Bremschildwants - Piezodorus lituratus

Bremschildwants – Piezodorus lituratus

13-05-2016 – Gele waterkers – Rorippa amphibia – Brummen – Empesche en Tondensche Heide

Gele waterkers - Rorippa amphibia

Gele waterkers – Rorippa amphibia

13-05-2016 – Wegdistel – Onopordum acanthium – Brummen – Empesche en Tondensche Heide –  Zeldzaam

Wegdistel - Onopordum acanthium

Wegdistel – Onopordum acanthium

13-05-2016 – Gewone vogelkers – Prunus padus – Brummen – Empesche en Tondensche Heide

Gewone vogelkers - Prunus padus

Gewone vogelkers – Prunus padus

13-05-2016 – Witte narcis – Narcissus poeticus  – Hall – Langedijk e.o. – Zeldzaam

Witte narcis - Narcissus poeticus

Witte narcis – Narcissus poeticus

13-05-2016 – Lelietje-van-dalen – Convallaria majalis – Eerbeek

Lelietje-van-dalen - Convallaria majalis

Lelietje-van-dalen – Convallaria majalis

12-05-2016 – Winterpostelein – Claytonia perfoliata– Eerbeek

Winterpostelein - Claytonia perfoliata

Winterpostelein – Claytonia perfoliata

11-05-2016 – Ochlerotatus geniculatus – Eerbeek

Ochlerotatus geniculatus

Ochlerotatus geniculatus

11-05-2016 – Donkere ooievaarsbek – Geranium phaeum – Eerbeek – Zeldzaam

Donkere ooievaarsbek - Geranium phaeum

Donkere ooievaarsbek – Geranium phaeum

11-05-2016 – Gewone Borstelspinnendoder – Anoplius infuscatus – Eerbeek

Gewone Borstelspinnendoder - Anoplius infuscatus

Gewone Borstelspinnendoder – Anoplius infuscatus

11-05-2016 – Pluimmug spec. – Chaoborus spec.– Eerbeek

Pluimmug spec. - Chaoborus spec.

Pluimmug spec. – Chaoborus spec.

11-05-2016 – Ophion costatus – Eerbeek

Ophion costatus

Ophion costatus

10-05-2016 – Grote vossenstaart – Alopecurus pratensis – Brummen – Cortenoever – Holthuizergoed

Grote vossenstaart - Alopecurus pratensis

Grote vossenstaart – Alopecurus pratensis

10-05-2016 – Blaartrekkende boterbloem – Ranunculus sceleratus – Eerbeek

Blaartrekkende boterbloem - Ranunculus sceleratus

Blaartrekkende boterbloem – Ranunculus sceleratus

10-05-2016 – Akkervergeet-mij-nietje – Myosotis arvensis – Eerbeek

Akkervergeet-mij-nietje - Myosotis arvensis

Akkervergeet-mij-nietje – Myosotis arvensis

10-05-2016 – Gehoornde klaverzuring – Oxalis corniculata – Eerbeek

Gehoornde klaverzuring - Oxalis corniculata

Gehoornde klaverzuring – Oxalis corniculata

09-05-2016 – Otiorhynchus raucus – Eerbeek

Otiorhynchus raucus

Otiorhynchus raucus

07-05-2016 – Enkele-bandzweefvlieg – Epistrophe eligans – Eerbeek

Enkele-bandzweefvlieg - Epistrophe eligans

Enkele-bandzweefvlieg – Epistrophe eligans

02-05-2016 – Ischnomera cyanea  – Brummen – Empesche en Tondensche Heide

Ischnomera cyanea

Ischnomera cyanea

02-05-2016 – Zespuntmoerasloopkever – Agonum sexpunctatum – Brummen – Empesche en Tondensche Heide

Zespuntmoerasloopkever - Agonum sexpunctatum

Zespuntmoerasloopkever – Agonum sexpunctatum

01-05-2016 – Limonia nubeculosa – Eerbeek

Limonia nubeculosa

Limonia nubeculosa

30-04-2016 – Bosschildmos – Flavoparmelia caperata – Brummen – Empesche en Tondensche Heide

Bosschildmos - Flavoparmelia caperata

Bosschildmos – Flavoparmelia caperata

30-04-2016 – Kleine veldkers – Cardamine hirsuta – Brummen – Empesche en Tondensche Heide

Kleine veldkers - Cardamine hirsuta

Kleine veldkers – Cardamine hirsuta

10-04-2016 – Sleedoorn – Prunus spinosa – Eerbeek

Sleedoorn - Prunus spinosa.

Sleedoorn – Prunus spinosa.

01-04-2016 – Rosse Woelmuis – Myodes glareolus – Winterswijk – Willinks Weust Heksenbos

Rosse Woelmuis - Myodes glareolus

Rosse Woelmuis – Myodes glareolus

12-03-2016 – Gewoon Purpersteeltje – Ceratodon purpureus – Eerbeek

Gewoon Purpersteeltje - Ceratodon purpureus

Gewoon Purpersteeltje – Ceratodon purpureus

12-03-2016 – Knikmos onbekend – Bryum spec. – Eerbeek

Knikmos onbekend – Bryum spec.

Knikmos onbekend – Bryum spec.

08-02-2016 – Zwaangans – Anser cygnoides –  Brummen – Cortenoever – Heyendal

Zwaangans - Anser cygnoides

Zwaangans – Anser cygnoides

03-01-2016 – IJsduiker – Gavia immer – Didam – Gat van Roelofs e.o. – Zeldzaam

IJsduiker - Gavia immer

IJsduiker – Gavia immer

29-12-2015 – Indische Gans – Anser indicus – Veessen – Welsumerwaard noord

Indische Gans - Anser indicus

Indische Gans – Anser indicus

10-12-2015 – Zilverplevier – Pluvialis squatarola – Ouddorp – zeereep en strand Middelduinen

Zilverplevier - Pluvialis squatarola

Zilverplevier – Pluvialis squatarola

09-12-2015 – Zeekoet – Uria aalge – Oosterscheldekering – Vluchthaven Neeltje Jans

Zeekoet - Uria aalge

Zeekoet – Uria aalge

09-12-2015 –Jan-van-gent – Morus bassanus – Ouddorp – Flaauwe Werk (zeedijk en strand)

Jan-van-gent - Morus bassanus

Jan-van-gent – Morus bassanus

09-12-2015 – Gewone Zeehond – Phoca vitulina – Oosterscheldekering – Vluchthaven Neeltje Jans

Gewone Zeehond - Phoca vitulina.

Gewone Zeehond – Phoca vitulina.

08-12-2015 – Rotgans – Branta bernicla – Oosterscheldekering – Vluchthaven Neeltje Jans

Rotgans - Branta bernicla

Rotgans – Branta bernicla

26-11-2015 – Meeldauwlieveheersbeestje – Halyzia sedecimguttata – Eerbeek

Meeldauwlieveheersbeestje - Halyzia sedecimguttata

Meeldauwlieveheersbeestje – Halyzia sedecimguttata

12-11-2015 – Zwartbuikwaterspreeuw – Cinclus cinclus cinclus – Zutphen (gemeente) – Zeldzaam

Zwartbuikwaterspreeuw - Cinclus cinclus cinclus

Zwartbuikwaterspreeuw – Cinclus cinclus cinclus

25-10-2015 – Narcisamaniet – Amanita gemmata – Hoenderloo – Deelerwoud – Zuid

Narcisamaniet - Amanita gemmata

Narcisamaniet – Amanita gemmata

27-09-2015 – Onthophagus coenobita – Eerbeek

Onthophagus coenobita

Onthophagus coenobita

21-09-2015 – Gewone gouduil – Xanthia icteritia – Brummen – Empesche en Tondensche Heide

Gewone gouduil - Xanthia icteritia

Gewone gouduil – Xanthia icteritia

21-09-2015 – Dertienstippelig lieveheersbeestje – Hippodamia tredecimpunctata – Brummen – Empesche en Tondensche Heide – Zeldzaam

Dertienstippelig lieveheersbeestje - Hippodamia tredecimpunctata

Dertienstippelig lieveheersbeestje – Hippodamia tredecimpunctata

21-09-2015 – Smelleken – Falco columbarius – Brummen – Empesche en Tondensche Heide – Zeldzaam in deze omgeving

Smelleken - Falco columbarius

Smelleken – Falco columbarius

21-09-2015 – Grauwe Aaskortschildkever – Creophilus maxillosus – Brummen – Empesche en Tondensche Heide

Grauwe Aaskortschildkever - Creophilus maxillosus

Grauwe Aaskortschildkever – Creophilus maxillosus

11-09-2015 – Bonte Strandloper – Calidris alpina – Westervoort – Hondsbroekse Pleij

Bonte Strandloper - Calidris alpina

Bonte Strandloper – Calidris alpina

20-09-2015 – Iepentakvlinder – Ennomos autumnaria – Eerbeek

Iepentakvlinder - Ennomos autumnaria

Iepentakvlinder – Ennomos autumnaria

 

11-09-2015 – Roodstreepspanner – Rhodometra sacraria – Eerbeek

Roodstreepspanner - Rhodometra sacraria

Roodstreepspanner – Rhodometra sacraria

10-09-2015 – Reuzenstern – Hydroprogne caspia – Ketelmeer – IJsseloog (Slibdepot)

Reuzenstern - Hydroprogne caspia

Reuzenstern – Hydroprogne caspia

01-09-2015 – Mol – Talpa europaea – Eerbeek

Mol - Talpa europaea

Mol – Talpa europaea

23-08-2015 – Bleke eenstaart – Falcaria lacertinaria – Eerbeek

Bleke eenstaart - Falcaria lacertinaria

Bleke eenstaart – Falcaria lacertinaria

22-08-2015 – Roze Pelikaan – Pelecanus onocrotalus – Westervoort – Hondsbroekse Pleij Zeer Zeldzaam

Roze Pelikaan - Pelecanus onocrotalus

Roze Pelikaan – Pelecanus onocrotalus

14-08-2015 – Oranje dwergspanner – Eupithecia icterata – Tennenbronn – Zwarte Woud – Duitsland

Oranje dwergspanner - Eupithecia icterata

Oranje dwergspanner – Eupithecia icterata

13-08-2015 – Viervlakvlinder – Lithosia quadra – Tennenbronn – Zwarte Woud – Duitsland    In Nederland Zeldzaam

Viervlakvlinder - Lithosia quadra

Viervlakvlinder – Lithosia quadra

13-08-2015 – Variabele grasuil – Apamea crenata – Tennenbronn – Zwarte Woud – Duitsland

Variabele grasuil - Apamea crenata

Variabele grasuil – Apamea crenata

12-08-2015 – Gevlekte spikkelspanner – Alcis bastelbergeri – Tennenbronn – Zwarte Woud – Duitsland – In Nederland Zeer Zeldzaam

Gevlekte spikkelspanner - Alcis bastelbergeri

Gevlekte spikkelspanner – Alcis bastelbergeri

11-08-2015 – Notenkraker – Nucifraga caryocatactes – Triberg – Zwarte Woud – Duitsland In Nederland Zeer Zeldzaam

Notenkraker – Nucifraga caryocatactes

Notenkraker – Nucifraga caryocatactes

11-08-2015 – Keizersmantel – Argynnis paphia – Tennenbronn – Zwarte Woud – Duitsland  In Nederland Zeldzaam

Keizersmantel - Argynnis paphia

Keizersmantel – Argynnis paphia

10-08-2015 – Lindeknotsvlinder – Plagodis dolabraria – Tennenbronn – Zwarte Woud – Duitsland

Lindeknotsvlinder - Plagodis dolabraria

Lindeknotsvlinder – Plagodis dolabraria

10-08-2015 – Purpermot – Pyrausta purpuralis – Tennenbronn – Zwarte Woud – Duitsland   In Nederland Zeldzaam

Purpermot - Pyrausta purpuralis

Purpermot – Pyrausta purpuralis

10-08-2015 – Staartblauwtje – Cupido argiades – Tennenbronn – Zwarte Woud – Duitsland  In het ZwarteWoud Zeldzaam – In Nederland Zeer Zeldzaam

Staartblauwtje - Cupido argiades

Staartblauwtje – Cupido argiades

09-08-2015 – Wit spannertje – Asthena albulata – Tennenbronn – Zwarte Woud – Duitsland

Wit spannertje - Asthena albulata

Wit spannertje – Asthena albulata

09-08-2015 – Kleine Groene Sabelsprinkhaan – Tettigonia cantans – Tennenbronn – Zwarte Woud – Duitsland – In Nederland Zeer Zeldzaam

 Kleine Groene Sabelsprinkhaan - Tettigonia cantans

Kleine Groene Sabelsprinkhaan – Tettigonia cantans

09-08-2015 – Grauwe Klauwier – Lanius collurio – Tennenbronn – Zwarte Woud – Duitsland

Grauwe Klauwier - Lanius collurio

Grauwe Klauwier – Lanius collurio

08-08-2015 – Bruine granietuil – Crypsedra gemmea – Tennenbronn – Zwarte Woud – Duitsland – In Nederland Zeldzaam

Bruine granietuil - Crypsedra gemmea

Bruine granietuil – Crypsedra gemmea

08-08-2015 – Groene bergspanner – Colostygia olivata – Tennenbronn – Zwarte Woud – Duitsland – In Nederland Zeer Zeldzaam

Groene bergspanner - Colostygia olivata

Groene bergspanner – Colostygia olivata

08-08-2015 – Vruchtenschildwants – Carpocoris fuscispinus – Tennenbronn – Zwarte Woud – Duitsland – In Nederland Zeldzaam

Vruchtenschildwants - Carpocoris fuscispinus

Vruchtenschildwants – Carpocoris fuscispinus

03-08-2015 – Bruine wapendrager – Clostera curtula – Eerbeek

Bruine wapendrager - Clostera curtula

Bruine wapendrager – Clostera curtula

17-07-2015 – Meidoornboorvlieg – Anomoia purmunda – Eerbeek

Meidoornboorvlieg - Anomoia purmunda

Meidoornboorvlieg – Anomoia purmunda

04-07-2015 – Dwarsvlek-wespenboktor – Xylotrechus arvicola – Eerbeek – Zeldzaam

Dwarsvlek-wespenboktor - Xylotrechus arvicola

Dwarsvlek-wespenboktor – Xylotrechus arvicola

04-07-2015  – Bessenglasvlinder – Synanthedon tipuliformis – Eerbeek

Bessenglasvlinder - Synanthedon tipuliformis

Bessenglasvlinder – Synanthedon tipuliformis

04-07-2015  – Dennenpijlstaart – Sphinx pinastri – Eerbeek

Dennenpijlstaart - Sphinx pinastri

Dennenpijlstaart – Sphinx pinastri

04-07-2015 – Rhinophora lepida – Eerbeek

Rhinophora lepida

Rhinophora lepida

03-07-2015 – Nephrotoma crocata – Eerbeek

Nephrotoma crocata

Nephrotoma crocata

02-07-2015 – Kleine Zeefwesp – Crabro peltarius – Eerbeek

Kleine Zeefwesp - Crabro peltarius

Kleine Zeefwesp – Crabro peltarius

01-07-2015 – Cryptocephalus moraei – Eerbeek

Cryptocephalus moraei

Cryptocephalus moraei

Nieuwe Soorten 2e helft 2016

Nieuwe Soorten 1e helft 2016

Nieuwe Soorten 2e helft 2015

Nieuwe Soorten 1e helft 2015

Nieuwe Soorten 2e helft 2014

Nieuwe Soorten 1e helft 2014

Nieuwe Soorten 2e heft 2013