Nieuwe Soorten 2e helft 2016

27-12-2016 – Dwerggans – Anser erythropus – Wageningen – Grebbedijk – Zeldzaam

Dwerggans - Anser erythropus

Dwerggans – Anser erythropus

09-12-2016 – Roodkeelduiker – Gavia stellata – Wilp – Yperenplas – Zeldzaam in deze omgeving

Roodkeelduiker - Gavia stellata

Roodkeelduiker – Gavia stellata

05-12-2016 – Kleine Zwaan – Cygnus bewickii – Elburg – Korte Waarden

Kleine Zwaan - Cygnus bewickii

Kleine Zwaan – Cygnus bewickii

19-11-2016 – Hop – Upupa epops – Ede – Kernhem West – Zeldzaam

Hop - Upupa epops

Hop – Upupa epops

14-11-2016 – Bonte Strandloper – Calidris alpina – Wilp – Yperenplas – Zeer Zeldzaam in deze omgeving

Bonte Strandloper - Calidris alpina

Bonte Strandloper – Calidris alpina

14-11-2016 – Waterpieper – Anthus spinoletta – Wilp – Yperenplas – Zeldzaam in deze omgeving

Waterpieper - Anthus spinoletta

Waterpieper – Anthus spinoletta

03-11-2016 – Kuifaalscholver – Phalacrocorax aristotelis – Lent – Veur-Lent – Zeldzaam

Kuifaalscholver - Phalacrocorax aristotelis

Kuifaalscholver – Phalacrocorax aristotelis

11-10-2016 – Zwarte Ibis – Plegadis falcinellus – Westervoort – Hondsbroekse Pleij – Zeldzaam

Zwarte Ibis - Plegadis falcinellus

Zwarte Ibis – Plegadis falcinellus

05-09-2016 – Stinkende Kortschild – Ocypus olens – Rheden

Stinkende Kortschild - Ocypus olens

Stinkende Kortschild – Ocypus olens

03-09-2016 – Bladpootrandwants – Leptoglossus occidentalis – Rheden

Bladpootrandwants - Leptoglossus occidentalis

Bladpootrandwants – Leptoglossus occidentalis

20-08-2016 – Sergeant-majoortje – Grapholita compositella – Swifterbant – Kamperhoek

Sergeant majoortje - Grapholita compositella

Sergeant majoortje – Grapholita compositella

14-08-2016 – Klaverspanner – Chiasmia clathrata – Batenburg – Liendense Waard

Klaverspanner - Chiasmia clathrata

Klaverspanner – Chiasmia clathrata

04-08-2016 – Berkenpedaalmot – Argyresthia goedartella – Eerbeek

Berkenpedaalmot - Argyresthia goedartella

Berkenpedaalmot – Argyresthia goedartella

28-07-2016 – Griel – Burhinus oedicnemus – Doorwerth – Doorwerthsche Waarden Zeer Zeldzaam

Griel - Burhinus oedicnemus

Griel – Burhinus oedicnemus

23-07-2016 – Wisent – Bison bonasus – Hoog Buurlo – Gerritsflesch e.o.

Wisent - Bison bonasus

Wisent – Bison bonasus

23-07-2016 – Heikikker – Rana arvalis – Hoog Buurlo – Gerritsflesch e.o.

Heikikker - Rana arvalis

Heikikker – Rana arvalis

21-07-2016 – Koraaljuffer – Ceriagrion tenellum – Loenen (Gld.) – Natuurtuin Harmanahof

Koraaljuffer - Ceriagrion tenellum

Koraaljuffer – Ceriagrion tenellum

21-07-2016 – Gasteruption erythrostomum – Loenen (Gld.) – Natuurtuin Harmanahof Zeldzaam

Gasteruption erythrostomum

Gasteruption erythrostomum

21-07-2016 – Zandhommel – Bombus veteranus – Loenen (Gld.) – Natuurtuin Harmanahof Zeldzaam

Zandhommel - Bombus veteranus

Zandhommel – Bombus veteranus

21-07-2016 – Steenanjer – Dianthus deltoides – Loenen (Gld.) – Natuurtuin Harmanahof Zeldzaam

Steenanjer - Dianthus deltoides

Steenanjer – Dianthus deltoides

21-07-2016 – Hypera arator – Loenen (Gld.) – Natuurtuin Harmanahof

Hypera arator

Hypera arator

21-07-2016 – Neocrepidodera ferruginea – Loenen (Gld.) – Natuurtuin Harmanahof

Neocrepidodera ferruginea

Neocrepidodera ferruginea

21-07-2016 – Waterdrieblad – Menyanthes trifoliata – Loenen (Gld.) – Natuurtuin Harmanahof

Waterdrieblad - Menyanthes trifoliata

Waterdrieblad – Menyanthes trifoliata

21-07-2016 – Coloradokever – Leptinotarsa decemlineata – Eerbeek

Coloradokever - Leptinotarsa decemlineata

Coloradokever – Leptinotarsa decemlineata

21-07-2016 – Arge spec. – Eerbeek

Arge spec.

Arge spec.

20-07-2016 – Zilvervisje – Lepisma saccharina – Eerbeek

Zilvervisje - Lepisma saccharina

Zilvervisje – Lepisma saccharina

14-07-2016 – Schavertje – Stenobothrus stigmaticus – Hoenderloo – Deelerwoud – Zuid Zeldzaam

Schavertje - Stenobothrus stigmaticus

Schavertje – Stenobothrus stigmaticus

14-07-2016 – Paarse morgenster – Tragopogon porrifolius – Hoenderloo – Deelerwoud – Zuid – Zeldzaam

Paarse morgenster - Tragopogon porrifolius

Paarse morgenster – Tragopogon porrifolius

14-07-2016 – Rhagio lineola – Hoenderloo – Deelerwoud – Zuid

Rhagio lineola

Rhagio lineola

14-07-2016 – Dictenidia bimaculata – Hoenderloo – Deelerwoud – Zuid

Dictenidia bimaculata

Dictenidia bimaculata

12-07-2016 – Oedemera luridavirescens – Eerbeek

Oedemera luridavirescens

Oedemera luridavirescens

11-07-2016 – Zwart speldenknopje – Pachygaster atra – Brummen – Cortenoever – Ganzenei

Zwart speldenknopje - Pachygaster atra

Zwart speldenknopje – Pachygaster atra

11-07-2016 – Gewone berenklauw – Heracleum sphondylium – Brummen – Cortenoever – Ganzenei

Gewone berenklauw - Heracleum sphondylium

Gewone berenklauw – Heracleum sphondylium

11-07-2016 – Avondkoekoeksbloem s.l. – Silene latifolia – Brummen – Cortenoever – Ganzenei

Avondkoekoeksbloem s.l. - Silene latifolia

Avondkoekoeksbloem s.l. – Silene latifolia

11-07-2016 – Meromyza spec –  Brummen – Cortenoever – Ganzenei

Meromyza spec.

Meromyza spec.

09-07-2016 – Zwervende pantserjuffer – Lestes barbarus – Brummen – Empesche en Tondensche Heide Zeldzaam

Zwervende pantserjuffer - Lestes barbarus

Zwervende pantserjuffer – Lestes barbarus

09-07-2016 – Arge cyanocrocea – Brummen – Empesche en Tondensche Heide

Arge cyanocrocea

Arge cyanocrocea

09-07-2016 – Koningskaars – Verbascum thapsus – Brummen – Empesche en Tondensche Heide

Koningskaars - Verbascum thapsus

Koningskaars – Verbascum thapsus

08-07-2016 – Bruine Graswants – Notostira elongata – Eerbeek

Bruine Graswants - Notostira elongata

Bruine Graswants – Notostira elongata

08-07-2016 – Hazenpootje – Trifolium arvense – Eerbeek

Hazenpootje - Trifolium arvense

Hazenpootje – Trifolium arvense

07-07-2016 – Gouden Sprinkhaan – Chrysochraon dispar – Brummen – Empesche en Tondensche Heide Zeldzaam

Gouden Sprinkhaan - Chrysochraon dispar

Gouden Sprinkhaan – Chrysochraon dispar

07-07-2016 – Timoteegras – Phleum pratense subsp. pratense – Eerbeek

Timoteegras - Phleum pratense subsp. pratense

Timoteegras – Phleum pratense subsp. pratense

04-07-2016 – Bonte coronamot – Anania stachydalis – Eerbeek

Bonte coronamot - Anania stachydalis

Bonte coronamot – Anania stachydalis

04-07-2016 – Grasjager – Leptogaster cylindrica – Eerbeek

Grasjager - Leptogaster cylindrica

Grasjager – Leptogaster cylindrica

03-07-2016 – Gekroesde melkdistel – Sonchus asper – Brummen – Cortenoever – Brummelse Banddijk

Gekroesde melkdistel - Sonchus asper

Gekroesde melkdistel – Sonchus asper

03-07-2016 – Tweekleurige smalboktor – Stenurella melanura – Eerbeek

Tweekleurige smalboktor - Stenurella melanura

Tweekleurige smalboktor – Stenurella melanura

03-07-2016 – Kleine Roetbij – Panurgus calcaratus – Eerbeek

Kleine Roetbij - Panurgus calcaratus

Kleine Roetbij – Panurgus calcaratus

03-07-2016 – Smalband rozenboorvlieg – Rhagoletis alternata – Eerbeek

Smalband-rozenboorvlieg - Rhagoletis alternata

Smalband-rozenboorvlieg – Rhagoletis alternata

02-07-2016 – Bruine korenbout – Libellula fulva – Weerribben – Wetering Zeldzaam

Bruine korenbout - Libellula fulva

Bruine korenbout – Libellula fulva

02-07-2016 – Moeraslathyrus – Lathyrus palustris – De Wieden – De Auken Zeldzaam

Moeraslathyrus - Lathyrus palustris

Moeraslathyrus – Lathyrus palustris

02-07-2016 – Gewoon Veenmos – Sphagnum palustre – De Wieden – De Auken

Gewoon Veenmos - Sphagnum palustre

Gewoon Veenmos – Sphagnum palustre

01-07-2016 – Heggenrank – Bryonia dioica – Brummen – Cortenoever – Ganzenei

Heggenrank - Bryonia dioica

Heggenrank – Bryonia dioica