Nieuwe Soorten 2e helft 2014

25-12-2014 – Vuurgoudhaan – Regulus ignicapilla – Eerbeek

Vuurgoudhaan – Regulus ignicapilla

Vuurgoudhaan – Regulus ignicapilla

06-12-2014 – Open Rendiermos – Cladonia portentosa – Hoenderloo – Deelerwoud – Zuid

Open Rendiermos – Cladonia portentosa

Open Rendiermos – Cladonia portentosa

06-12-2014 – Kruisbek – Loxia curvirostra – Hoenderloo – Deelerwoud – Zuid

Kruisbek – Loxia curvirostra

Kruisbek – Loxia curvirostra

25-11-2014 – Fijn Bekermos – Cladonia chlorophaea – Hoenderloo – Deelerwoud – Zuid

Fijn Bekermos – Cladonia chlorophaea

Fijn Bekermos – Cladonia chlorophaea

21-11-2014 – Gele korstzwam – Stereum hirsutum – Hoenderloo – Deelerwoud – Zuid

Gele korstzwam – Stereum hirsutum

Gele korstzwam – Stereum hirsutum

17-11-2014 – Goudhoed – Phaeolepiota aurea – Hoenderloo – Deelerwoud – Zuid

Goudhoed – Phaeolepiota aurea

Goudhoed – Phaeolepiota aurea

01-10-2014 – Hybride Brandgans x Sneeuwgans – Branta leucopsis x Chen caerulescens – Welsum – Katerstee

Hybride Brandgans x Sneeuwgans – Branta leucopsis x Chen caerulescens

Hybride Brandgans x Sneeuwgans – Branta leucopsis x Chen caerulescens

01-10-2014 – Bramensprinkhaan – Pholidoptera griseoaptera – Welsum – Buitenwaarden

Bramensprinkhaan – Pholidoptera griseoaptera

Bramensprinkhaan – Pholidoptera griseoaptera

19-09-2014 – Perzikkruiduil -Melanchra persicariae – Eerbeek

Perzikkruiduil -Melanchra persicariae

Perzikkruiduil -Melanchra persicariae

12-09-2014 – Variabele eikenuil – Nycteola revayana – Eerbeek

Variabele eikenuil – Nycteola revayana

Variabele eikenuil – Nycteola revayana

07-09-2014 – Gewoon Doorntje – Tetrix undulata – Eerbeek

Gewoon Doorntje – Tetrix undulata

Gewoon Doorntje – Tetrix undulata

05-09-2014 – Wapendrager – Phalera bucephala – Eerbeek

Wapendrager – Phalera bucephala

Wapendrager – Phalera bucephala

29-08-2014 – Rhopalus subrufus – Eerbeek

Rhopalus subrufus

Rhopalus subrufus

28-08-2014 – Witte tijger – Spilosoma lubricipeda – Diepenveen – Hengforderwaarden

Witte tijger – Spilosoma lubricipeda

Witte tijger – Spilosoma lubricipeda

28-08-2014 – Riet – Phragmites australis – Diepenveen – Hengforderwaarden

Riet – Phragmites australis

Riet – Phragmites australis

27-08-2014 – Limnephilus marmoratus – Eerbeek

Limnephilus marmoratus

Limnephilus marmoratus

25-08-2014 – Stomorhina lunata – Eerbeek

Stomorhina lunata

Stomorhina lunata

24-08-2014 – Heideviltbij – Epeolus cruciger – Hoenderloo – Deelerwoud – Zuid

Heideviltbij – Epeolus cruciger

Heideviltbij – Epeolus cruciger

22-08-2014 – Sneeuwgans – Chen caerulescens – Wilp – Yperenplas – Zeldzaam

Sneeuwgans – Chen caerulescens

Sneeuwgans – Chen caerulescens

22-08-2014 – Dromedarisluis – Tuberolachnus salignus – Welsum – Buitenwaarden

 

Dromedarisluis – Tuberolachnus salignus

Dromedarisluis – Tuberolachnus salignus

22-08-2014 – Lansvlieg onbekend – Lonchaeidae indet – Eerbeek

Lansvlieg onbekend – Lonchaeidae indet

Lansvlieg onbekend – Lonchaeidae indet

21-08-2014 – Gewone vlier – Sambucus nigra – Eerbeek

Gewone vlier – Sambucus nigra

Gewone vlier – Sambucus nigra

18-08-2014 – Zilveren blaaskop – Conops quadrifasciatus – Eeerbeek

Zilveren blaaskop – Conops quadrifasciatus

Zilveren blaaskop – Conops quadrifasciatus

16-08-2014 – Hennepnetelspanner – Perizoma alchemillata – Eerbeek

Hennepnetelspanner – Perizoma alchemillata

Hennepnetelspanner – Perizoma alchemillata

11-08-2014- Glidkruidmot – Prochoreutis myllerana – Welsum – Buitenwaarden

Glidkruidmot – Prochoreutis myllerana

Glidkruidmot – Prochoreutis myllerana

10-08-2014 – Rood weeskind – Catocala nupta– Eerbeek

Rood weeskind – Catocala nupta

Rood weeskind – Catocala nupta

08-08-2014 – Phaonia pallida – Eerbeek

Phaonia pallida

Phaonia pallida

07-08-2014 – Weidevlekoog – Eristalinus sepulchralis – Eerbeek

Weidevlekoog – Eristalinus sepulchralis

Weidevlekoog – Eristalinus sepulchralis

06-08-2014 – Populierenpijlstaart – Laothoe populi – Eerbeek

Populierenpijlstaart – Laothoe populi

Populierenpijlstaart – Laothoe populi

02-08-2014 – Oorcicade – Ledra aurita – Eerbeek

Oorcicade – Ledra aurita

Oorcicade – Ledra aurita

31-07-2014 – Grijze Runderdaas – Tabanus autumnalis – Eerbeek

Grijze Runderdaas – Tabanus autumnalis

Grijze Runderdaas – Tabanus autumnalis

28-07-2014 – Schaapje – Acronicta leporina – Eerbeek

Schaapje – Acronicta leporina

Schaapje – Acronicta leporina

27-07-2014 – Metaalvlinder – Adscita statices – Hoenderloo – Deelerwoud – Zuid

Metaalvlinder – Adscita statices

Metaalvlinder – Adscita statices

27-07-2014 – Stekelsluipvlieg – Tachina grossa – Hoenderloo – Deelerwoud – Zuid

Stekelsluipvlieg – Tachina grossa

Stekelsluipvlieg – Tachina grossa

25-07-2014 – Nephrotoma cornicina – Eerbeek

Nephrotoma cornicina

Nephrotoma cornicina

25-07-2014 – Zonnebloem – Helianthus annuus – Eerbeek

Zonnebloem – Helianthus annuus

Zonnebloem – Helianthus annuus

24-07-2014 – Donkergroene korstmosuil – Cryphia algae – Eerbeek – Zeldzaam

Donkergroene korstmosuil – Cryphia algae

Donkergroene korstmosuil – Cryphia algae

23-07-2014 – Rietmot – Chilo phragmitella – Eerbeek

Rietmot – Chilo phragmitella

Rietmot – Chilo phragmitella

23-07-2014 – Gehakkelde aurelia – Polygonia c-album – Brummen – De Kievit

Gehakkelde aurelia – Polygonia c-album

Gehakkelde aurelia – Polygonia c-album

23-07-2014 – Bruine molmboorder – Harpella forficella – Brummen – De Kievit

Bruine molmboorder – Harpella forficella

Bruine molmboorder – Harpella forficella

22-07-2014 – Platte Wielwebspin – Nuctenea umbratica – Eerbeek

Platte Wielwebspin – Nuctenea umbratica

Platte Wielwebspin – Nuctenea umbratica

19-07-2014 – Tenthredo vespa – Brummen – De Kievit

Tenthredo vespa

Tenthredo vespa

19-07-2014 – Mitopus morio – Brummen – De Kievit

Mitopus morio

Mitopus morio

19-07-2014 – Normale Fopblaaskop – Ceriana conopsoides – Eerbeek

Normale Fopblaaskop – Ceriana conopsoides

Normale Fopblaaskop – Ceriana conopsoides

18-07-2014 – Witlijntandvlinder – Drymonia querna – Eerbeek

Witlijntandvlinder – Drymonia querna

Witlijntandvlinder – Drymonia querna

07-07-2014 – Vijfdelig kaasjeskruid – Malva alcea – Eerbeek – Zeldzaam

Vijfdelig kaasjeskruid – Malva alcea

Vijfdelig kaasjeskruid – Malva alcea

04-07-2014 – Skeletteermot – Choreutis pariana – Eerbeek

Skeletteermot – Choreutis pariana

Skeletteermot – Choreutis pariana

01-07-2014 – Langsprietregendaas – Haematopota italica – Eerbeek

Langsprietregendaas – Haematopota italica

Langsprietregendaas – Haematopota italica