Nieuwe Soorten 2e helft 2013

30-12-2013 – Sperweruil – Surnia ulula – Zwolle – Pierik – Zeer Zeldzaam

Sperweruil - Surnia ulula

Sperweruil – Surnia ulula

29-12-2013 – Gewone hanenkam – Cantharellus cibarius – Hoenderloo – Deelerwoud – Zuid

Gewone hanenkam – Cantharellus cibarius

Gewone hanenkam – Cantharellus cibarius

28-12-2013 – Sneeuwbes – Symphoricarpos albus – Eerbeek

Sneeuwbes – Symphoricarpos albus

Sneeuwbes – Symphoricarpos albus

06-12-2013 – Kleine Zilverreiger – Egretta garzettaGrevelingen – west

Kleine Zilverreiger – Egretta garzetta

Kleine Zilverreiger – Egretta garzetta

04-12-2013 – Middelste Zaagbek – Mergus serratorVeerse Meer – langs Veerse Dam

Middelste-Zaagbek – Mergus serrator

Middelste-Zaagbek – Mergus serrator

04-12-2013 – Geoorde Fuut – Podiceps nigricollisVeerse Meer – langs Veerse Dam

Geoorde Fuut – Podiceps nigricollis

Geoorde Fuut – Podiceps nigricollis

04-12-2013 – Grote Mantelmeeuw – Larus marinusOostkapelle – strand

Grote Mantelmeeuw – Larus marinus

Grote Mantelmeeuw – Larus marinus

03-12-2013 – Drieteenstrandloper – Calidris alba – Domburg – strand noord van Hoogduin en Westhove

Drieteenstrandloper – Calidris alba

Drieteenstrandloper – Calidris alba

03-12-2013 – Steenloper – Arenaria interpres – Domburg – strand noord van Hoogduin en Westhove

Steenloper – Arenaria interpres

Steenloper – Arenaria interpres

03-12-2013 – Kuifduiker – Podiceps auritusVeerse Meer – nabij Veere

Kuifduiker – Podiceps auritus

Kuifduiker – Podiceps auritus

19-10-2013 – Eikenuiltje – Dryobotodes eremita – Eerbeek – Zeldzaam

Eikenuiltje-Dryobotodes-eremita

Eikenuiltje-Dryobotodes-eremita

24-09-2013 – Papegaaitje – Chloroclysta siterata – Eerbeek – Zeldzaam

Papegaaitje – Chloroclysta siterata,

Papegaaitje – Chloroclysta siterata,

12-09-2013 – Geelschouderspanner – Ennomos alniaria – Eerbeek

Geelschouderspanner – Ennomos alniaria

Geelschouderspanner – Ennomos alniaria

23-08-2013 – Gerimpelde spanner – Macaria liturata – Eerbeek

Gerimpelde spanner – Macaria liturata

Gerimpelde spanner – Macaria liturata

19-08-2013 – Gewone grasuil – Luperina testacea – Eerbeek

Gewone grasuil – Luperina testacea

Gewone grasuil – Luperina testacea

09-08-2013 – Oranje luzernevlinder – Colias crocea – Eerbeek

Oranje luzernevlinder – Colias crocea

Oranje luzernevlinder – Colias crocea

09-08-2013 – Gewone Goudoogdaas – Chrysops relictusBrummen – De Kievit

Gewone Goudoogdaas – Chrysops relictus

Gewone Goudoogdaas – Chrysops relictus

05-08-2013 – Halmrupsvlinder Weidehalmuiltje – Mesapamea secalis secalella – Eerbeek

Halmrupsvlinder Weidehalmuiltje – Mesapamea secalis secalella

Halmrupsvlinder Weidehalmuiltje – Mesapamea secalis secalella

05-08-2013 – Kleine hageheld – Lasiocampa trifolii – Eerbeek

Kleine hageheld – Lasiocampa trifolii

Kleine hageheld – Lasiocampa trifolii

04-08-2013 – Brandnetelboorvlieg – Philophylla caesioBrummen – De Kievit

Brandnetelboorvlieg – Philophylla caesio

Brandnetelboorvlieg – Philophylla caesio

01-08-2013 – Grote parelmoervlinder – Argynnis aglaja – Eerbeek – Zeldzaam

Grote parelmoervlinder – Argynnis aglaja

Grote parelmoervlinder – Argynnis aglaja